Dříve narození nohejbalisté se sešli v Blažejově

 

V Blažejově se v neděli nekonala pouze pouť, nýbrž se tam hrál i nohejbalový turnaj starých pánů. Ovšem označit klání, jakože bylo pro pány, je troufalost. Vždyť důležitou součástí vítězného tria se stala žena. Nutno dodat, že ve trojici, která se mohla radovat z prvenství, nehrála jen tak nějaká nohejbalistka. Jednalo se totiž o Vítězslavu Benešovou, tato dáma si v minulosti zahrála i mistrovství ČR.

 

Na blažejovském turnaji se sešlo 5 trojic, které si zahrály každá s každou. Akci jasně kralovaly Slavonice, jež nastoupily v sestavě Jiří Beneš st., Radomír Špringer st., V. Benešová. Právě posledně jmenovaná nad nohejbalovou sítí vládla, neomylnými smečemi udělala z ostatních zúčastněných statisty. Všechny zápasy skončily jasnými slavonickými výhrami 2:0. Další pořadí: 2. Blažejov A, 3. Kunžak, 4. Jindřiš, 5. Blažejov B – kombi.

 

 

Popisek ke snímku: Turnaj starších nohejbalistů v Blažejově zcela ovládla vítězná trojice ze Slavonic. Na snímku je sestava i s pohárem za prvenství, zleva jiří Beneš st., Vítězslava Benešová, Radomír Špringer st. Autor foto: Danny Zavadil.